Erasmus

• Στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+ “Stories and Storytelling” που συμμετέχει φέτος το σχολείο μας, δημιουργήθηκε μία ιστοσελίδα που περιλαμβάνει όλα τα τελευταία νέα και τις δραστηριότητες που συμμετέχουν μαθητές και καθηγητές. Μπορείτε να δείτε την ιστοσελίδα εδώ.
  • Στα πλαίσια του προγράμματος Erasmus+ “Back to the roots – Back to the future” που συμμετέχει φέτος το σχολείο μας, δημιουργήθηκε μία ιστοσελίδα που περιλαμβάνει όλα τα τελευταία νέα και τις δραστηριότητες που συμμετέχουν μαθητές και καθηγητές. Μπορείτε να δείτε την ιστοσελίδα εδώ.
  • Tο Γυμνάσιο Ελευθερούπολης συμμετέχει για τα σχολικά έτη 2019-2021 στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα Erasmus+, Δράση ΚΑ1/ με τον τίτλο  “Σχολεία ίσης ευκαιρίας”. Μπορείτε να διαβάσετε περισσότερες πληροφορίες στην ιστοσελίδα του προγράμματος και στο παρακάτω αρχείο: